TALAY ELEKTRİK

Enerji Kontrol Sistemleri

Hakkımızda

2014 yılında Çağatay Talay tarafından kurulan firmamız, günümüzde TALAY ELEKTRİK ENERJİ KONTROL SİSTEMERİ olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız etik mühendislik anlayışı içinde teknik çözümlerinden taviz vermeden iş yapmayı kendisine temel ilke edinmiştir.

Firmamız, gelişen dünya koşullarında ilerleyen teknolojiye entegre olmuş ve sürekli kendini yenilemiştir. Günümüz piyasa koşullarındaki rekabet ortamı içinde ürettiğimiz çözümlerdeki amaç önceliği; işverenin istediği hizmeti en yüksek kalitede, en uygun fiyata ve firma ilkelerinden ödün vermeden vermektir.

Bu temel ilkeler doğrultusunda gerek mağazamızdan yapılan malzeme satışları, gerekse taahhüdümüz altında tamamlanan işler bir sonraki iş için en güçlü referanslarımız olmuştur. İşveren ve işçi ilişkilerindeki açıklık ve dürüstlüğü öncelikli ilke edinen firmamız, bu tercihin işin kalitesine olumlu olarak yansımasına ve firmamızın sektör içindeki saygnlığının da en önemli unsuru olmuştur.

Vizyon & Misyon

Sektörde, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini amaçlayan, yeniliklere açık, doğaya ve insana saygılı, dinamik, güler yüzlü ve samimi bir önder olmaktır.

Endüstriel Elektrik ve Elektronik malzemeleri kullanımında teknolojinin payını arttırarak, daha kaliteli, güvenli, ekonomik yapıların inşasını sağlamak, sektörün gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

prev next